Fassaadilauad ja seinapaneelid – ainulaadsed ja soodsa hinnaga

Kas soovid majale fassaadi, mis ei vaja värvi, on kauakestev, omanäoline  ja ka mitte eriti kallis?

Kas soovid tuppa midagi huvitavamat traditsioonilise tapeedi asemel? 

Kui jah, siis meilt leiad nii fassaadilauad kui seinapaneelid. Meie soodsa hinnaga fassaadilauad on läbinisti Yakisugi ja ainulaadsed seinapaneelid valdavalt 3D. Mis see Yakisugi on, sellest loe rohkem siit. Seinapaneelidest on põhjalikumalt juttu siin

Takara on Jaapanis naise nimi ja tähendab tõlkes aaret. Väärtuslik, aegumatu ja läbinisti naturaalne on ka Yakisugi tehnikas söestatud puit, mida Takara Wood OÜ Sulle pakub. Vana, traditsioonilise puidu söestamise tehnika  Yakisugi, mida kasutame, on pärit Jaapanist ja võitmas üha suuremat populaarsust üle maailma.  Käsitööna põletatud puitu kasutatakse nii siseviimistluses seinte ja lagede katteks kui ka hoonete välisviimistluses, andes nii Sinu kodule kui ümbrusele juurde erilisust, soojust, hubasust. Lisaks summutab puidust sein ruumis müra ja vähendab kaja. Vahel piisab vaid ühest põletatud lauast heledal taustal, ühest seinast, et ruum saaks hoopis teise ilme. Põletatud puidu   lehekülg meie kodulehel on veel loomisel, vabandame.

Ilmastikukindel põletatud pinnaga puit sobib ka aiapaviljoni või väliköögi seinaks, terrassipiirdeks, aialippideks, taimekastideks, kõrgpeenra piirdeks. Selle tume välimus sulab ideaalselt kokku Eesti loodusega, on pilkupüüdev ja jätab väärika mulje. See peab vastu vihmale, lumele, UV-kiirgusele, on tule- ja kõdunemiskindlam värvitud või lakitud puidust ega meelita ligi puidukahjureid.

Kui põletatud puit tundub liiga tume, pakume erinevaid põletamata pinnaga  seinapaneele kasutamiseks sisetingimustes. Paneelidega tekitad endale efektseina või katad nendega mõne seni igavana tundunud toanurga, tuues ruumi uudsust ja omapära. Ideid leiad kõrvalolevast galeriist. Paneelid on valmistatud Euroopa Liidus, neid on lihtne paigaldada ja tolmuimejaga puhastada. 

Dekoratiivsed, naturaalsest puidust seinapaneelid asendavad tapeeti ja värvi, söestatud puit lisab hubasust ega jäta kedagi külmaks.

Ja veel – erinevalt enamikust paneelide pakkujatest saab meilt paneele ka ühekaupa. Nii pole vaja mõne puudujääva paneeli saamiseks osta juurde terve ruutmeetri jagu. Jälgi meie sooduspakkumisi!

 

Külasta meie e-poodi!

Sinu mure on meie rõõm!

Võta meiega julgelt ühendust!

Lele Cafaro,
tootmisjuht

 

Lisalugemist puidust seinapaneelide ja põletatud puidu kasutamisest:

 

Puit sobib nii vannituppa kui kontorisse, Äripäev

Puit siseviimistluses. Vaata lahedaid ideid, Moodnekodu.ee

Yakisugi, Wikipedia

Puit interjööris, Homebuilding & renovating 

Seinakatte materjalide valik interjööri, Sisustusnipid.ee

Puitviimistlus toob magamistuppa rahu ja hubasust, Moodnekodu.ee 

Rõhumüür seinas interjööris: disainmeetodid, Rubik Times

Aktsentsein, Sisustusweb.ee

Erinevate seinamaterjalide head ja vead/ Lääne Elu, 30.01.2020